Hebrajski: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 2: | Linia 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | |- | + | |- align="right" |
! hebrajski !! transkrypcja !! polski | ! hebrajski !! transkrypcja !! polski | ||
|- | |- | ||
Wersja z 10:01, 5 paź 2012
Słówka, które "przerobiliśmy" na wykładzie z parszy:
| hebrajski | transkrypcja | polski |
|---|---|---|
| אדם | adam | człowiek |
| ארץ | erec | ziemia |
| אלוהים | Elohim | imię Boga |
| אב | aw | ojciec |
| אל | El | imię Boga |
| בן | ben | syn |